OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@acuraflex.cz

Přírodní a efektivní řešení problémů s klouby, svaly, artritidou a ischiasem

Kapsle a krém Acuraflex obsahují pouze přírodní ingredience s ověřenou účinností.

Formule produktů Acuraflex je založena na aktivních a přírodních ingrediencích. Účinné fungování ingrediencí Acuraflex bylo ověřeno řadou vědeckých studií. Kvalitní výtažky z rostlin, vitamíny a minerály, které jsou součástí formule Acuraflex, jsou extrahovány speciálními a přísně kontrolovanými metodami. Odborné testování kvality produktu se provádí v několika fázích. Z těchto důvodu je Acuraflex několikanásobně účinnější, než většina jemu podobných výrobků na současném trhu.

Kombinací aktivních složek a přírodních ingrediencí poskytují produkty Acuraflex velmi účinnou formuli, která zlepšuje zdravotní stav kloubů, chrupavky, kostí a svalů. Acuraflex má silné analgetické a protizánětlivé účinky, které pomáhají chronickým pacientům trpícím na revmatismus, artritidu, ischias, ale také osteoartrózu. Acuraflex pomáhá přirozeným způsobem, bez vedlejších účinků na tělo, zejména na rychlejší zotavení zlomenin, podvrtnutí a operace. Formule Acuraflex obsahují obdivuhodně vysokou koncentraci rostlinných látek, vitamínů a antioxidantů, včetně vysoké koncentrace silných výtažků. Z tohoto důvodu je Nutrilago® Acuraflex v současné době nejunikátnější a nejúčinnější formulí na trhu.

Nutrilago Acuraflex

Kurkumin – Studie

Artritida je chronické onemocnění, které vzniká od zánětu v jednom nebo více kloubech. Ačkoliv existuje více než 100 druhů tohoto onemocnění, mezi tři nejčastější patří – osteoartróza, revmatoidní artritida a dna. Při léčbě osteoartrózy lékaři většinou kombinují cvičení, změnu životního stylu a předpisem nesteroidních protizánětlivých léků (např. Aspirin), který je však spojován s mnoha vedlejšími účinky. Studie na možné pozitivní účinky kurkuminu byla publikována v roce 1980. Jednalo se o studii na 18 mladých pacientech trpících revmatoidní artritidou. V této studii byl porovnáván účinek kurkuminu s léky založenými na fenylbutazonu. Náhodně vybraným pacientům byl podán kurkumin (1.2 g / den) nebo fenylbutazon (0.3 g / den), po dobu 2 týdnů. Kurkumin měl pozitivní reakci bez vedlejších účinků a působil jako antirevmatikum, podobně jako fenylbutazon. Jeho účinnost se projevila na snížení ranní ztuhlosti, prodloužením odbobí bezproblémové pohyblivosti a snížením otoků.

Druhá studie zahrnovala 50 pacientů trpících osteoartrózou. U těchto pacientů byla ověřována účinnost podání dávky odpovídající 200 mg kurkuminu za den. Výsledky příznaků a symptomů osteoartrózy byly klasifikovány dle WOMAC výsledků (úrovně bolesti). Pohyblivost je hodnocena testy chování při chůzi, stav zánětů je hodnocen dle hladiny CRP. Po 3 měsíční kůře byla globální úroveň WOMAC snížena o 58%. Vzdálenost chůze se prodloužila ze 76 m na 332 m, hladina CRP byla výrazně snížena. Pro porovnání, v kontrolní skupině byly pouze mírné změny v těchto parametrech. Výsledky poukázaly na účinnost kurkuminu při léčbě osteoartrózy.

V následující studii, stejná skupina vědců, zkoumala účinnost a bezpečnost dlouhodobého užívání kurkuminu (8 měsíců). Studie zahrnovala 100 pacientů s diagnostikovanou osteoartrózou. Pacienti byli rozděleni do kontrolní skupiny (50 pacientů) a kurkumin skupiny (50 pacientů), ti užívali 1 g kurkuminu denně po dobu 8 měsíců. Výsledky WOMAC byly sníženy o více než 50%, zatímco vzdálenost chůze se oproti kontrolní skupině téměř ztrojnásobila.

Glukosamin sulfát – Studie

Studie užívající Glukosamin sulfát jako doplněk stravy prokázaly snížení degradace kolagenu (kloubní tkáň) a symptomů osteoartrózy. Glukosamin je srovnatelný s Paracetamolem, lékem na osteoartrózu. Studií, které využívají atletů (kteří dříve glukosamin sulfát využívali jako doplněk stravy) není mnoho, první výsledky však ukazují, že dávka 3000 mg glukosaminu chrání klouby proti degeneraci. Toto zjištění je důležité zejména pro sportovce, kteří se věnují intenzivním spotům, např. běhání. Glukóza má bezpečné použití – jejím nejčastějším vedlejším účinkem je nadváha. Samotné užívání Glukosaminu osteoartrózu nevyléčí, dokáže však zpomalit postup onemocnění.

Chondroitin sulfát – Studie

Tým Dr. Pelletier, z University of Montreal, provedl studii u 194 lidí s osteoartrózou kolen a záněty synoviální membrány v koleni. Celý výzkum trval 2 roky, během kterých byli pacienti rozděleni do dvou skupin. První skupina užívala 1200 mg (farmakologická dávka) chondroitinu denně, druhá skupina užívala 200 mg celecoxibu denně. Po prvních analýzách byly určeny účinné faktory chondroitinu. Výsledky byly kontrolovány testy MRI, které určují ztrátu chrupavky, změny v kostní dřeni a posílení synoviální membrány v koleni.

Dále vědci určili úroveň otoku kolene u pacientů, včetně úrovně bolesti. Po prvním roku provádění výzkumů bylo prokázáno snížení ztráty v koleni u skupiny užívající chondroitin, v porovnání se skupinou užívající celecoxib.

“Tyto poznatky jsou velmi důležité. Prokazují totiž, že chondroitin, narozdíl od celexoxibu, je schopen alespoň částečně zamezit ztrátě chrupavky”, říká Dr. Pelletier. U obou skupin bylo zaznamenáno výrazné snížení otoku kolene i dalších pozitivní účinky léků na snížení symptomů osteoartrózy. Následně bylo možné snížit množství užívaného Paracetamolu denně, díky čemuž se zvýšila také tolerance léčby. “Tato studie prokázala, že chondroitin a celecoxib mají stejnou účinnost na snížení symptomů osteoartrózy v koleni. Nicméně, zpomalení procesu ztráty chrupavky bylo prokazatelné pouze u chondroitinu.” Dr. Pelletier dodává, že výzkum zaměřen na účinnost chondroitinu v dalších kloubech by stál za provedení.

Vitamín D3 – Studie

Osteoporóza je nejčastěji spojována s nedostatkem vápníku, nicméně, nedostatek vitamínu D naopak přispívá k léčbě osteoporózy snížením vstřebávání vápníku. Ačkoliv nádory a osteomalácie jsou extrémními příklady nedostatku vitamínu D, v případě osteoporózy se jedná o příklad dlouhodobého nedostatku vitamínu D a vápníku. Dostatečná hladina vitamínu D udržuje zdravé kosti a zabraňuje vzniku osteoporózy u lidí pokročilého věku, osob trpících problémy při fyzické aktivitě, ženám v období po menopauze a jedincům s chronickou steroidní terapií. Většina účinků na zdraví kostí zahrnuje také vápník, je tedy složité oddělit účinky obou výživových prvků, nicméně jejich účinnost je nepochybná.

Názor odborníka – Dr. Heather C. Calkins

Kapsle a krém Acuraflex obsahují pouze přírodní ingredience, které jsou známé svými pozitivními účinky na celkové zdraví kloubů, chrupavky, kostí, svalů. Zároveň působí jako účinná analgetika. Jejich protizánětlivé vlastnosti pomáhají pacientům, který bylo diagnostikováno: revmatismus, artritida, osteoartróza, ischias. Pomáhá k rychlejšímu uzdravení zlomenin, podvrtnutí nebo po operacích. Čím dříve je problém rozpoznán, tím dříve může být nasazena neinvazivní léčba bez vedlejších účinků nebo sebeléčba. Je doporučeno užívat Acuraflex jako doplněk farmaceutik, z důvodu příznivých účinků na zdraví, a to díky obsahu celé řady vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Secure Payment

JEDNODUCHÁ OBJEDNÁVKA & BEZPEČNÁ PLATBA

Jednoduchá objednávka, diskrétní nákup a bezpečná platba. 〉 Vice...

delivery

BEZPLATNÉ A DISKRÉTNÍ DODÁNÍ

Doprava je zdarma u objednávek nad 1400 Kč. Všechny produkty jsou zabaleny diskrétně. 〉 Vice...

Acuraflex natural

Acuraflex

KRÉM A KAPSLE

Acuraflex natural
Acuraflex

KRÉM A KAPSLE