OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@acuraflex.cz

Přírodní a efektivní řešení problémů s klouby, svaly, artritidou a ischiasem

ACURAFLEX KAPSLE A KRÉM jsou unikátní a účinnou terapií s vysokým obsahem raw ingrediencí a výtažků. Formule obou produktů obsahuje 24 zcela přírodních rostlinných složek, včetně vitamínů, minerálů, antioxidantů a éterických olejů.

Na trhu existuje řada podobných produktů, jsou to však pouze kapsle a krém Acuraflex, které obsahují takto vysoký a ideální poměr vysoce kvalitních výtažků přírodních rostlin, vitamínů, minerálů, antioxidantů a éterických olejů. Všechny ingredience, včetně finálního produktu, procházejí přísnou kontrolou kvality a bezpečnosti.

Všechny naše produkty jsou vyráběny v EU (Německo) pod záštitou certifikací ISO 9001, HACCP, GMP a neobsahují žádné složky GMO. Kapsle jsou vhodné pro vegany a vegetariány.

Kapsle Acuraflex jsou registrovaným doplňkem stravy (Klasifikační číslo.: 541-02/17-01/628) a Acuraflex krém v Evropské komisi na oficiálních stránkách Evropské unie, CPNP, pro tento druh produktů (číslo.: 2531376). Pokud máte alergii na jakoukoliv ze složek nebo si nejste jisti, zda můžete produkt používat, konzultujte před použitím kapslí a krému Acuraflex svého lékaře nebo lékárníka. Tyto produkty nejsou vhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Acuraflex

KAPSLE

SLOŽENÍ KAPSLÍ
 • Výtažek z kurkumy
 • 95% Kurkumin
 • Výtažek z Kadidlovníku pilovitého
 • Výtažek z Pepřovníku černého
 • Piperin
 • Chondroitin
 • Glukosamin
 • Vitamín C (L-Ascorbic)
 • Vitamín D (D3 – Cholekalciferol)
 • Vitamín B6 (Pyridoxin)
 • Vitamín B1 (Thiamin)
 • Magnézium
 • Vápník

Acuraflex

KRÉM

SLOŽENÍ KRÉMU
 • Olej z kořene Kurkumy
 • Olej z kořene Zázvoru lékařského
 • Olej z listu Blahovičníku (Eukalyptus)
 • Šťáva z listu Aloe vera
 • Výtažek z plodu Papriky křovité
 • Menthol
 • Kafr
 • Olej ze semen Brukve řepák
 • Dužina Akácie katechové
 • Olej Mandloně obecné
 • Olej ze semen Jojoby kalifornské
 • Vitamín E (Tokoferol)

Kurkuma (Kurkumin) 300 mg

Silné přírodní analgetikum. Efektivní pří léčbě chronických onemocnění.

Již mnoho vědeckých studií potvrdilo, že výtažek z Kurkumy a Kurkumový olej jsou ověřené léčivé složky se silnými protizánětlivými účinky, které jsou srovnatelné s protizánětlivými léky na předpis. Silný analgetický účinek kurkuminu je prospěšný zejména lidem s revmatoidní artritidou. Bylo prokázáno, že kurkumin snižuje ranní ztuhlost, prodlužuje mobilitu a snižuje otoky kloubů. JE SOUČÁSTÍ JAK KRÉMU, TAK KAPSLÍ ACURAFLEX.

Glukosamin sulfát 300 mg

Efektivně chrání pojivové tkáně, chrupavky a zajišťuje pohyblivost kloubů.

Glukosamin je aminosacharid, který se nachází ve tkáních po celém těle, zejména však v pojivové tkáni a chrupavkách. Jeho hlavním úkolem je ochrana pojivové tkáně a chrupavky, a tedy i zajištění pohyblivosti kloubů. U jedinců, kterým byla diagnostikována artritida, glukosamin pomáhá od bolesti, zánětů a zvyšuje pohybové možnosti. Hraje důležitou roli při rekonvalescenci po zranění nebo v rámci sportu. Výrazné množství Glukosaminu se nenachází v potravinách, je proto nutné jej příjmat doplňky stravy. JE OBSAŽEN V KAPSLÍCH ACURAFLEX.

Chondroitin sulfát 300 mg

Zmírňuje bolest, chrání a zlepšuje tvorbu nové chrupavky.

Chondroitin je mukopolysacharid, přirozený prvek chrupavky, který se vyskytuje ve tkáních všech savců. Nejčastěji je získáván z chrupavky žraloků. Chondroitin regeneruje synoviální tekutinu, která poskytuje výživu zápěstí a chrání jej od mechanického poškození. Během neustálého pohybu se napříč věkem tyto struktury opotřebovávají a těžce se regenerují, zhoršení jejich stavu může způsobovat bolest a zhoršenou pohyblivost. Tyto elementy mohou být počátkem osteoartritidy, ale také příčinou častějších zranění kloubů. Užívání Chondroitin sulfátu zvyšuje mobilitu u kloubů se zhoršeným stavem, snižuje bolest a potřebu užívání nesteroidních protizánětlivých léků. JE OBSAŽEN V KAPSLÍCH ACURAFLEX.

Výtažek z indického kadidlovníku (Boswellia serrata) 100 mg

AKBA v kombinaci s Kurkuminem výrazně snižuje bolest a zlepšuje pohyblivost.

AKBA (kyselina Acetyl-11-keto-beta-boswellic) je nejdůležitější složkou výtažku z indického Kadidlovníku, používaného pro eliminování bolesti a zánětů kloubů. AKBA má silné protizánětlivé účinky, které zlepšují zdraví a přispívají k normální funkci kloubů a jejich pohyblivosti. Kombinace výtažku Kadidlovníku pilovitého a Kurkuminu efektivně zbavuje bolestí způsobených artritidou. Oproti lékům na předpis nezpůsobuje vedlejší účinky. Mnoho studií prokázalo výrazné zlepšení pohyblivosti u lidí trpících chronickými kondicemi a záněty. JE OBSAŽEN V KAPSLÍCH ACURAFLEX.

Vitamín D3 7 μg

Jedná o vitamín, který je zcela zásadní pro udržení zdravých kostí, zároveň pomáhá léčit chronické kondice kloubů a chrupavky.

Vitamín D3 přispívá ke zdraví kostí, chrupavek a zubů. Hlavní funkcí vitamínu D3 je udržení zdravé hladiny vápníku v krvi, a to kontrolou a absorbováním jeho zásob v těle. Nedostatek vitamínu D3 může vést ke sníženému vstřebávání vápníku (hlavní složky kostí). Chronickým nedostatkem vitamínu D trpí celá řada lidí, zejména v zimních měsících. Mezi nejzranitelnější skupiny patří děti, staří lidé a těhotné ženy. S nedostatkem vitamínu D je nejčastěji spojována osteoporóza. Vitamín D přímo ovlivňuje chrupavku a lepší tvorbu buněk pro její regeneraci. Bylo zjištěno, že vitamín D hraje důležitou roli při léčbě osteoartritidy. JE OBSAŽEN V KAPSLÍCH ACURAFLEX.

Vápník 21,10 mg a Magnézium 22,50 mg

Prevence osteoporózy.

Vápník je nejčastěji se vyskytujícím minerálem v lidském těle, jeho valná většina se nachází v kostech a zubech. Hlavním úkolem vápníku v těle je zabránit vzniku osteoporózy. Je zcela zásadní pro tvorbu zubů, správnou funkci nervové a svalové soustavy, regulaci srdečního rytmu, krevní tlak, srážení krve, ale také pro zachování hormonální rovnováhy. Tělo není schopné si vápník samo produkovat, musí být proto dodáván doplňky stravy. Magnézium pomáhá zachovat normální krevní tlak a tepovou frekvenci, zachovává zdravé zuby a kosti. Nedostatek hořčíku v těle může vést k symptomům, mezi které patří: únava, svalové křeče a vyčerpání. U sportovců, a lidí věnujících se časté fyzické aktivitě, je kromě hořčíku velmi důležitý obsah vápníku v těle. Oba minerály spolu pracují vzájemně, díky nim tělo dokáže vstřebávat hořčík i vápník. JSOU OBSAŽENY V KAPSLÍCH ACURAFLEX.

Výtažek z černého pepře (Piperine) 2 mg

V kombinaci s ostatními složkami výrazně přispívá ke vstřebávání dalších aktivních látek formule.

Na výtažku z černého pepře (Pepřovník černý) je nejdůležitější jeho vliv na další aktivní látky produtku, které tento výtažek pomáhá absorbovat v těle. Klinické studie prokázaly, že pepřovník černý výrazně zlepšuje biologickou dostupnost kurkuminu (aktivní látka výtažku kurkumy). V kombinaci s kurkumou pepřovník černý funguje jako analgetikum, oproti lékům nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Samotný pepřovník černý má silné protizánětlivé účinky, zklidňuje otok, ulevuje od bolesti, zlepšuje kvalitu oběhu a má detoxikační účinky. Vědci využili drceného černého pepře u pacientů s chronickým onemocněním chrupavky, výsledkem studie je potvrzení účinků černého pepře při léčbě artritidy. JE OBSAŽEN V KAPSLÍCH ACURAFLEX.

Vitamín C 40 mg, B1 0,27 mg, B6 0,33 mg

Silný antioxidant pro zdraví kloubů, chrupavky, kostí a svalů.

Vitamíny jsou zcela zásadní pro správné fungování celého lidského těla. Vitamíny obsažené v kapslích Acuraflex jsou důležité pro posílení kostí, kloubů a normální funkci svalů. Vitamín C zvyšuje produkci kolagenu, který je důležitou složkou celého těla (kůže, kosti, šlachy, chrupavka, zuby, oči, srdce) a je nepostradatelnou složkou k ochraně kloubů, flexibility vazů a šlach, a zvýšení pohyblivosti kloubů. Vitamín B1 je důležitý pro normální funkci nervové a svalové soustavy. Nedostatek vitamínu B1 může způsobit otoky a křeče nohou, svalovou slabost, únavu a nervové poškození. Vitamín B6 hraje důležitou roli v metabolismu aminokyselin, tvorbě proteinů, chemického neurotransmiteru, krvinkách a skupině prostaglandinů. Ve svalech je B6 zcela zásadní pro tvorbu protilátek a zachování zdravých hladin sodíku a draslíku. JSOU OBSAŽENY V KAPSLÍCH ACURAFLEX.

Kajenský pepř – pálivý pepř (Capsicum)

Paprika setá a Kurkumin fungují jako silné přírodní antirevmatikum.

Paprika setá je přírodním alkaloidem z pálivé papriky, která má vysoký obsah léčivých látek. Mnoho studií potvrdilo jeho léčivé vlastnosti, Paprika setá je často používána jako lokální antirevmatikum. V krému Acuraflex hraje důležitou roli při ulevování od bolesti kloubů, svalů, zad, pooperační bolesti, ulevování od revmatických bolestí. Paprika setá, v kombinaci s Kurkuminem, patří k často využívaným domácím lékům u pacientů s artritidou. JE OBSAŽEN V KRÉMU ACURAFLEX.

Menthol

Lokální analgetikum, účinně zbavuje bolesti všech kloubů a svalů.

Menthol ochlazuje a působí jako lokální anestetikum. Má analgetické vlastnosti a efektivně ulevuje od bolesti kloubů, svalů, šlach, zad, křečových bolestí, křečí, revmatické bolesti, ischias, artritidy, osteoartritidy a všech dalších problémů týkajících se kloubů, kostí a svalů. V krému Acuraflex, v kombinaci s dalšími složkami, efektivně zlepšuje pohyblivost. JE OBSAŽEN V KRÉMU ACURAFLEX.

Eukalyptus

Ulevuje od akutní a chronické bolesti.

V krému Acuraflex má eukalyptus protizánětlivé analgetické vlastnosti, díky kterým zklidňuje a ulevuje od chronických kondicí a bolestí kostí, kloubů, svalů a šlach. Eukalyptový krém se nejčastěji používá jako lokální anestetikum. Eukalyptus, v kombinaci s dalšími složkami krému Acuraflex, efektivně zbavuje všech problémů a chronických kondicí (revmatická artritida, ischias, bolest a křeče svalů, kloubů a šlach). JE OBSAŽEN V KRÉMU ACURAFLEX.

Zázvor

Efektivní při léčbě artritidy, ulevuje od bolesti a funguje jako protirakovinná látka.

Látky obsažené v zázvoru jsou účinnou prevencí procesu biosyntézy prostaglandinů, které způsobují záněty. Zázvor má analgetické, uklidňující a antibakteriální vlastnosti, díky kterým je účinný při léčbě revmatické artritidy, osteoartritidy a dalších onemocnění muskuloskeletální a pojivé tkáně. JE OBSAŽEN V KRÉMU ACURAFLEX.

Kafr

Pomáhá při degenerativních změnách ve svalech a kloubech.

Kafr je získáván z Kafrovníku lékařského (vavřínovitý strom rostoucí v Asii), staršího 50 let. Funguje jako lokální anestetikum a pomáhá s degenerativními změnami u svalů a kloubů, neuralgie a revmatické bolesti. Snižuje otoky a záněty. JE OBSAŽEN V KRÉMU ACURAFLEX.

Aloe vera

Vyživuje pokožku a má protizánětlivé vlastnosti.

V léčitelství je Aloe vera používána již po staletí, a právem je považována za jednu z nejvýznamnějších léčivých rostlin. Funguje protizánětlivě a má analgetické a antimikrobiální vlastnosti, vyživuje pokožku a stimuluje imunitní systém. JE OBSAŽENA V KRÉMU ACURAFLEX.

Akácie Katechová

Ulevuje od zánětu při osteoartritidě.

Tato aktivní látka je získávána ze středně vysokých stromů s kapradinovitými korunami stromů rostoucími v Asii, Číně a Indii. Katechin a přírodní třísloviny těchto rostlin jsou hlavními aktivními látkami této ingredience. Taxifolin, druhá ingredience, má antibakteriální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. JE OBSAŽENA V KRÉMU ACURAFLEX.

Další éterické oleje

(Brassica campestris, Simmondsia chinensis, Prunus amygdalus dulcis)

Obsahuje mnohem nižší koncentraci nasycených mastných kyselin než olivový olej a má výrazně vyšší koncentraci omega-3 mastných kyselin, které jsou důležité pro pohyb kloubů a zdraví krevních cév. Mandlový olej obsahuje proteiny, tuky, vitamín E, riboflavin (B2), fosfor, měď a hořčík, což jsou důležité látky pro správnou stavbu kostí a funkci svalů. Jojoba kalifornská obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů, má protizánětlivé účinky, reguluje tuky a hydratuje, chrání a vyživuje pokožku. JSOU OBSAŽENY V KRÉMU ACURAFLEX. Objednejte si Acuraflex kapsle a krém ještě dnes.

Secure Payment

JEDNODUCHÁ OBJEDNÁVKA & BEZPEČNÁ PLATBA

Jednoduchá objednávka, diskrétní nákup a bezpečná platba. 〉 Vice...

delivery

BEZPLATNÉ A DISKRÉTNÍ DODÁNÍ

Doprava je zdarma u objednávek nad 1400 Kč. Všechny produkty jsou zabaleny diskrétně. 〉 Vice...

Acuraflex natural

Acuraflex

KRÉM A KAPSLE

Acuraflex natural
Acuraflex

KRÉM A KAPSLE