OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@acuraflex.cz

Přírodní a efektivní řešení problémů s klouby, svaly, artritidou a ischiasem

Často kladené otázky

1. Co je ACURAFLEX?

Acuraflex je přírodní a účinné řešení problémů s klouby, svaly, artritidou a ischasem. Toto balení obsahuje vysoce účinný protizánětlivý doplněk ve formě kapslí nebo zklidňujícího krému pro vnější použití.

Kapsle a krém Acuraflex jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy Německa a Evropské unie. Acuraflex je výsledkem dlouholetých výzkumů a studií, které prokazují účinnost obsažených látek. Jsou založeny na zcela přírodní formuli, vhodné pro vegetariány i vegany.

Produkty Acuraflex působí přímo na oblast poškozenou různým druhem onemocnění kostí, svalů, vazů a šlach. Mají preventivní účinky, které jsou důležité zejména pro rekreační a profesionální sportovce, u kterých posilují sílu vazů, pojivové tkáně a kloubů. Krém Acuraflex má velmi příjemné aroma a schopnost uvolnit tělo po náročné fyzické aktivitě.

Doporučujeme užívat kapsle a krém Acuraflex současně. Kapsle mají dlouhotrvající účinky na symptomy uvnitř těla, krém pomáhá externě na zanícenou a bolestivou oblast těla.

Náš úspěch je založen na neutuchající spokojenosti našich zákazníků, a proto dbáme na to, aby byly naše produkty 100% účinné a vysoce kvalitní.

Přečtěte si, co zákazníci říkají na naše produkty tady.

2. Pro koho jsou produkty ACURAFLEX vhodné?

Acuraflex může být nápomocný lidem všech věkových kategorií, kteří shání přírodní lék na snížení bolesti a předcházení bolestivým a nepříjemným symptomům, spojeným s problémy kostí, kloubů, svalů a vazů v nohou, rukou, páteři, krku, pánvi, atd.

Acuraflex doporučujeme pokud vás trápí ranní ztuhlost, slabost v nohou, otékání nohou nebo kloubů, slabé klouby nebo jiné části těla, zhoršená pohyblivost, bolest v oblasti krku, ramen, kolen, loktů apod.

Acuraflex je určen jak profesionálním, tak rekreačním sportovcům. Jeho formule zlepšuje pevnost vazů, pojivých tkání a kloubů. Dokáže urychlit regenerační proces těla po zranění nebo operaci, krátkodobě zbavuje infekce. Krém Acuraflex uvolňuje svaly po náročné fyzické aktivitě.

Acuraflex může pomoci také lidem, kteří berou léky, které nelze kombinovat s léky na bolest. Dále lidem, kteří vyhledávají přírodní lék na artritidu, revmatismus, a další chronická onemocnění kloubů a svalů.

Přečtěte si více o produktech Acuraflex tady.

3. Jak se používají krém a kapsle ACURAFLEX?

Krém Acuraflex může být aplikován několikrát denně, dle potřeby. Jedna tuba obsahuje 100 ml krému Acuraflex. Pumpička pomáhá se správným dávkováním.

Pokud je zánět pouze mírný, stačí pumpičku stisknout 3 – 5 krát pro ideální dávku. V případě horšího zánětu můžete dávku přizpůsobit vážnosti problému. Doporučuje se krém aplikovat masírováním na poškozené místo, kruhovými pohyby po dobu několika minut. Tímto způsobem se složky krému tělo absorbuje nejefektivněji a je zaručena jeho ideální účinnost. Po použití si umyjte ruce. Krém Acuraflex je určen pouze k perorálnímu podání a není určen dětem. Pokud si nejste jisti, zda můžete krém Acuraflex použít, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Kapsle Acuraflex je užívají dvakrát denně (ráno a odpoledne) během jídla nebo po jídle, s dostatečným množstvím vody. Výrobek je vhodný pro vegany a vegetariány. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme kapsle užívat každý den, přinejmenším po dobu tří měsíců. Jedno balení obsahuje 60 kapslí, které vystačí na 30 dní. Kapsle Acuraflex nezpůsobují vedlejší účinky nebo závislost a může být používán jak dlouho je potřeba. Kapsle se užívají pouze orálně.

Více informací o správném užívání krému a kapslí Acuraflex najdete zde.

4. Jsou kapsle a krém Acuraflex kvalitní produkt?

Náš úspěch je založen na neutuchající spokojenosti našich zákazníků, a proto dbáme na to, aby byly naše produkty 100% účinné a vysoce kvalitní. (Zákaznické recenze můžete najít zde)

Produkty Acuraflex a jejich formule jsou výsledkem dlouhotrvajících výzkumů. Mnoho studií prokázalo účinnosti ingrediencí obsažených v kapslích a krémech Acuraflex.

Acuraflex obsahuje přírodní ingredience, které fungují rychle a efektivně. Tyto přírodní složky byly pečlivě zvoleny z těch nejkvalitnějších a nejúčinnějších ingrediencí. Vyvážený poměr přírodních ingrediencí dělá z Acuraflexu unikátní produkt na trhu. Acuraflex je volbou číslo 1 zákazníků z 11 zemí Evropské unie.

Produkty Acuraflex jsou vyráběny ve špičkových zařízeních v Německu (EU) a podléhají přísným výrobním standardům (ISO 9001, GMP, HACCP). Neobsahují ingredience živočišného původu ani geneticky modifikované organismy, všechny ingredience jsou mikrobiologicky testovány na přítomnost těžkých kovů. Jsou vhodné pro vegetariány i vegany.

Produkty Acuraflex mají vysokou kvalitu a jejich účinnost byla vědecky ověřena. Jedná se o bezpečné produkty dostupné bez lékařského předpisu.

5. Jaké ingredience obsahují produkty ACURAFLEX?

Všechny ingredience byly pečlivě vybrány a jsou vysoce účinné. Naše produkty obsahují vysoce kvalitní výtažky rostlin, vitamíny a antioxidanty. Podrobnější seznam ingrediencí najdete zde.

Produkty Acuraflex jsou zcela přírodní. Tyto přírodní složky byly pečlivě vybrány z těch nejkvalitnějších a nejúčinnějších ingrediencí. Kromě vysoce kvalitních výtažků z rostlin obsahují také vitamíny, minerály a antioxidanty. Díky přesnému procesu a vysoce kvalitnímu způsobu vytváření přírodních extraktů je Acuraflex unikátním produktem na trhu, který je volbou číslo 1 zákazníků z více jak 11 zemí Evropské unie.

Složení krému Acuraflex: Olej z kořene Kurkumy, Olej z kořene Zázvoru lékařského, Olej z listu Blahovičníku (Eukalyptus), Šťáva z listu Aleo pravé, Výtažek z plodu Papriky křovité, Menthol, Kafr, Olej ze semen Brukve řepák, Dužina Akácie katechové, Olej Madloně obecné ,Olej ze semen Jojoby kalifornské, Vitamín E (Tokoferol).

Složení kapslí Acuraflex: Výtažek z kurkumy (95% Kurkumin), Výtažek z Kadidlovníku pilovitého Výtažek z Pepřovníku černého, Piperin, Chondroitin, Glukosamin, Vitamín C (L-Ascorbic), Vitamin D (D3 – Cholekalciferol), Vitamín B6 (Pyridoxin), Vitamín B1 (Thiamin), Magnézium, Vápník.

6. Mají produkty ACURAFLEX vedlejší účinky?

Kapsle a krém Acuraflex obsahují pouze přírodní ingredience, které nepůsobí žádné vedlejší účinky (pokud jsou výrobky používány v souladu s informacemi uvedenými na příbalové informaci). Pokud si nejste jisti, zda můžete produkty Acuraflex používat, doporučujeme se před jejich užitím poradit s vaším lékařem nebo lékárníkem. Acuraflex není vhodný pro malé děti.

Pokud trpíte alergií na některou z ingrediencí, jež jsou uvedeny na balení Acuraflex nebo těchto internetových stránkách, vyvarujte se použití produktů. Kapsle a krém Acuraflex nejsou farmaceutiky a nevyžadují lékařský předpis.

7. Je možné produkty ACURAFLEX používat zároveň s jinými produkty?

Formule, jež stojí za efektivitou produktů Acuraflex je výsledkem dlouholetých výzkumů, testování a vývoje. Výsledkem je optimální, přírodní, neinvazivní a bezpečný přípravek na bolest a záněty spojené s nemocemi kostí, kloubů, vazy a šlachy.

Pro dosažení optimálních výsledků se nedoporučuje užívat podobný přírodní produkt od jiného výrobce, jehož účelem je odstranit podobný druh nemocí. Acurax může být užíván spolu s některými dalšími farmaceutiky, vždy je však důležité se poradit s lékařem.

Pokud si nejste jisti, zda můžete Acuraflex používat, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Acuraflex není určen malým dětem.

8. Jak rychle ACURAFLEX zabírá?

Krém Acuraflex obsahuje pouze přírodní složky, které zabírají okamžitě po použití nebo několik minut po aplikaci na poškozené místo. Pocit pálení nebo chlazení po aplikaci na poškozené místo je dobrým znamením, který indikuje efektivitu produktu. Acuraflex má velmi příjemné relaxační aroma.

Kapsle Acuraflex mají dlouhotrvající a pozitivní účinky na celé tělo. Jako všechny doplňky stravy, fungují pomaleji, než farmaceutika. Jejich efekty jsou však dlouhotrvající a jsou prospěšné pro celkové zdraví organismu. Léčba začíná s první kapslí, první účinky se objevují po několikadenní pravidelné léčbě, během které se v těle nastřádá dostatek léčivých látek. Je doporučeno používat kapsle pravidelně po dobu tří měsíců.

Nejlepších výsledků bude dosaženo při používání krému a kapslí zároveň, dle pokynů uvedených u produktů. Více o produktech Acuraflex produktech a jak je používat najdete zde.

9. Co je Ischias a jak může ACURAFLEX pomoci?

Ischias je termín, který popisuje bolestivý stav způsobený tlakem na kořen nervu, vycházející z míchy – sedací nerv (nervus ischiadicus). Pokud pacient trpí na ischias, pocítí palčivou bolest, která směřuje z dolní části zad do hýždí až ke stehnům, a dále může být rozšířena skrze dolní končetinu až do chodidla. Sedací nerv je vůbec nejdelší a nejsilnější nerv. Celý je tvořen pěti malými nervy, které vycházejí z lumbosakrální páteře a vedou podél nohou, kde se rozdělují na další malé nervy spojující oblast kolen, končetin, chodidel a prstů.
Přečtěte si více o příčinách a symptomech Ischias na tomto odkazu.

Přírodní doplněk stravy, jako je Acuraflex, je většinou předepisován lékaři při léčbě lehkých nebo počátečních symptomů Ischias, ale také v případě středních a těžkých případů, kdy je doporučován jako doplněk pro farmaceutickou terapii. V závislosti na stádiu, kondici a vážnosti symptomů, a pokud je to možné, je dobré zvážit užívání pouze přírodní medicíny, která je prospěšná organismu a má celou řadu pozitivních účinků na všechny orgány a části těla.
Přečtěte si více o účincích a přírodních ingrediencích Acuraflex.

10. Co je Artritida a jak může ACURAFLEX pomoci?

Artritida je název skupiny zánětlivých onemocnění kloubů, které vedou ke ztrátě kloubní chrupavky. Artritida není jediným onemocněním, jedná se o soubor až 100 různých nemocí, které způsobují bolest a omezují vás v pohybu. Nejčastěji se objevujícími kondicemi jsou revmatoidní artritida a osteoartróza.
Vše o symptomech a příčinách Artritidy si můžete přečíst zde.

Léčba revmatických onemocnění, včetně artritidy, se většinou zaměřuje na zbavení bolesti a zánětu, předejití dalšímu poškození vazů v kloubních aparátech, a vylepšit kvalitu pohyblivosti kloubů a celkové mobility. Pro léčbu artritidy lékaři většinou předepisují léky, jako jsou kortikosteroidy. Ve většině případů je léčba účinná na snížení zánětu a celkovém zpomalení poškození klubů. Nicméně, léčba kortikosteroidy je pouze krátkodobá a v rámci dlouhodobé léčby ztrácí účinnost. Dalším negativní stránkou jsou vážné vedlejší účinky, které léčba kortikosteroidy doprovází. Z důvodu vážnosti těchto vedlejších účinků při dlouhodobém užívání se stále více pacientů přiklání k doplňkům Acuraflex – kombinaci přírodního krému a kapslí.

11. Co je Revmatoidní Artritida a jak může ACURAFLEX pomoci?

Revmatoidní artritida je chronické zánětlivé onemocnění, které může kromě kloubů, chrupavky a kostí negativně ovlivnit také pokožku, plíce, oči, srdce a krevní cévy. Počátkem procesu je synovie, membrána, která podporuje kosti a dodává živiny chrupavce, eventuelně se u ní a kostí však může vyskytnout postupná deformace. U progresivní revmatoidní artritidy je deformace chrupavky urychlena tekutinami a zánětlivými buňkami, které se hromadí v synovii a tvoří panus (silné tkáň synovia). Panus produkuje více enzymů, které následně ničí chrupavku, zhoršují stav postižené oblasti a lákají další zánětlivé buňky. Celý tento proces vede k opakujícímu se zánětu.

Přrodní doplněk stravy, jako je Acuraflex, je většinou předepisován lékaři při léčbě lehkých nebo počátečních symptomů Revmatoidní Artritidy, ale také v případě středních a těžkých případů, kdy je doporučován jako doplněk pro farmaceutickou terapii. V závislosti na stádiu nemoci a vážnosti symptomů, a pokud je to možné, je dobré zvážit užívání pouze přírodní medicíny, která je prospěšná organismu a má celou řadu pozitivních účinků na všechny orgány a části těla.

Přečtěte si více o účincích a přírodních ingrediencích Acuraflex.

Jak může Acuraflex pomoci s Revmatoidní Artritidou?

Kapsle Acuraflex obsahují Glukosamin sulfát a Chondroitin sulfát, obě látky snižují postup revmatoidní artritidy a přispívají ke zpomalení ztráty chrupavky a zhoršování jejího stavu. Užívání Chondroitin sulfátu zvyšuje pohyblivost degenerovaných kloubů, ulevuje od bolesti a snižuje potřebu užívání nesteroidních a protizánětlivých léků. Kurkumin zabírá na zánětlivé procesy v těle, snižuje nebo zcela eliminuje symptomy jako je ranní ztuhlost, prodlužuje období pohyblivosti, a snižuje otok kloubů. Produkty Acuraflex nemají žádné vedlejší účinky.

Pokud si nejste jisti, zda můžete Acuraflex používat, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Acuraflex není určen malým dětem.

Krém Acuraflex působí protizánětlivě a rychle ulevuje od bolesti. Jednoduše se vstřebává do pokožky a jeho pečlivý výběr složek s protizánětlivými a vyživujícími vlastnostmi přináší okamžitou úlevu. Krém Acuraflex má mnoho kvalitních, účinných a bezpečných ingrediencí, mezi které patří éterické oleje a výtažky z kurkuminu, aloe vera, kafru, eukalyptu, zázvoru, pepře, mentholu, mandle, jojoby, brukve, akácie a vitamínu E. Krém Acuraflex je v současné době jediným produktem na trhu s takto vysokou koncentrací aktivních přírodních látek.

Přečtěte si více o speciálních nabídkách Acuraflex.

12. Jak může ACURAFLEX pomoci s Bolestmi Nohou?

Kapsle Acuraflex snižují otok a bolest v nohou, které může způsobit dlouhodobé stání, sezení nebo fyzická aktivita. Kapsle Acuraflex fungují dlouhodobě, zatímco krém Acuraflex funguje krátkodobé a přímo relaxuje a uvolňuje bolestivé svaly, klouby, šlachy a vazy. Krém a kapsle Acuraflex zvyšují pohyblivost kloubů a svalů, posilují vazy, šlachy a klouby o 45 %. Produkty Acuraflex regenerují tělo po následcích zranění a přináší bezbolestný pohyb.

Krém Acuraflex uvolňuje svaly, revitalizuje pokožku a svaly a rychle snižuje pocit “unavených nohou”.

Přečtěte si více o produktech Acuraflex tady.

13. Co je Osteoartróza a jak může ACURAFLEX pomoci?

Do kategorie Osteoartrózy patří téměř polovina druhů artritidy. Toto onemocnění je charakteristické deformací chrupavek kloubů. Dále může být toto onemocnění nazýváno degenerativní artritidou, degenerativní onemocnění kloubů nebo artritida. Mezi osteoartrózou nejčastěji postižené části těla patří prsty, páteř, boky, kolena a chodidla. Ve většině případů postihuje jedince ve středním nebo pokročilém věku. Vyskytuje se více u žen, než mužů.

Přírodní doplněk stravy, jako je Osteoartróza, je většinou předepisován lékaři při léčbě lehkých nebo počátečních symptomů Ischias, ale také v případě středních a těžkých případů, kdy je doporučován jako doplněk pro farmaceutickou terapii. V závislosti na stádiu, kondici a vážnosti symptomů, a pokud je to možné, je dobré zvážit užívání pouze přírodní medicíny, která je prospěšná organismu a má celou řadu pozitivních účinků na všechny orgány a části těla.

Přečtěte si více o účincích a přírodních ingrediencích Acuraflex.

Jak může Acuraflex pomoci s Osteoartrózou?

Kombinace ingrediencí v kapslích a krémech Acuraflex má analgetické účinky a efektivně ulevuje o bolesti, snižuje otok, zabuje ranní ztuhlosti a slabosti v nohou. Kromě jiného pomáhají zvýšit pohyblivost kloubů, posílit klouby a šlachy o 45%, a to již po prvním měsíci používání. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát obsažený v kapslích pomáhá upomalit průběh osteoartrózy snížením opotřebovávání chrupavky. Kurkumin zabírá na zánětlivé procesy v těle. Kapsle Acuraflex nezpůsobují žádné vedlejší účinky.

Pokud si nejste jisti, zda můžete Acuraflex používat, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Acuraflex není určen malým dětem.

14. Může Acuraflex pomoci s Bolestí Kolen?

Kapsle a krém Acuraflex jsou určeny pro muže i ženy, kteří se chtějí zbavit bolesti, zvýšit pohyblivost a flexibilitu bez užívání syntetických léků. Je vhodný také pro pacienty, kteří podstupují léčbu nebo terapii, která zamezuje přijímání jiných léků proti bolesti. Kapsle Acuraflex jsou doporučovány jedincům, kteří trpí bolestí kostí, kolen, kloubů a svalů, jež mohou být způsobovány takovými kondicemi, jakými jsou artritida, ischias, fraktura kostí, poranění vazů, svalové napětí, ranní ztuhlost a těžké klouby, slabost v nohou, vrchní a dolní části zad, ramen, krku, loktu a všech kloubů těla. Kapsle Acuraflex snižují otok a bolest kloubů, zvyšují mobilitu kloubů, posilují vazy a klouby o 45%, urychlují regeneraci těla po následcích zranění a umožňují bezbolestný pohyb. Kapsle jsou určeny také mladým lidem, profesionálním a rekreačním atletům, kteří trpí chronickým nebo akutním zraněním a bolestmi.

Krém Acuraflex se rychle vstřebává a krátkodobě uvolňuje od bolesti. Snižuje ostrou bolest typickou u akutních zranění, například vymknutí, otoky a během výdechu, dále účinně působí na chronickou bolest. Zcela přírodní cestou poskytuje okamžitou pomoc od kondicí jakými jsou ischias, artritida, revmatismus, bolest kolen, revmatoidní artritida, osteoporóza, bolest nohou, osteoartritida nebo běžné bolesti kostí a kloubů.

Doporučujeme užívat kapsle a krém Acuraflex zároveň. Kapsle mají dlouhotrvající účinky na symptomy uvnitř těla, krém pomáhá externě na zanícenou a bolestivou oblast těla.

Podívejte se na naši speciální nabídku.

15. Jak může ACURAFLEX pomoci s bolestí zad?

Kapsle a krém Acuraflex jsou určeny pro muže i ženy, kteří se chtějí zbavit bolesti, zvýšit pohyblivost a flexibilitu bez užívání syntetických léků. Je vhodný také pro pacienty, kteří podstupují léčbu nebo terapii, která zamezuje přijímání jiných léků proti bolesti. Kapsle Acuraflex jsou doporučovány jedincům, kteří trpí bolestí kostí, kolen, kloubů a svalů, jež mohou být způsobovány takovými nemocemi, jakými jsou artritida, ischias, fraktura kostí, poranění vazů, svalové napětí, ranní ztuhlost a těžké klouby, slabost v nohou, vrchní a dolní části zad, ramen, krku, loktu a všech kloubů těla.

Kasple Acuraflex snižují otok a bolest kloubů, zvyšují mobilitu kloubů, posilují vazy a klouby o 45 %, urychlují regeneraci těla po následcích zranění, a umožňují bezbolestný pohyb. Kasple jsou určeny také mladým lidem, profesionálním a rekreačním atletům, kteří trpí chronickým nebo akutním zraněním a bolestmi.

Krém Acuraflex se rychle vstřebává a krátkodobě uvolňuje od bolesti. Snižuje ostrou bolest typickou u akutních zranění, například vymknutí, otoky a během výdechu, dále účinně působí na chronickou bolest. Zcela přírodní cestou poskytuje okamžitou pomoc od kondicí jakými jsou ischias, artritida, revmatismus, bolest kolen, revmatoidní artritida, osteoporóza, bolest nohou, osteoartritida nebo běžné bolesti kostí a kloubů.

Doporučujeme užívat kapsle a krém Acuraflex zároveň. Kapsle mají dlouhotrvající účinky na symptomy uvnitř těla, krém pomáhá externě na zanícenou a bolestivou oblast těla.

Podívejte se na naši speciální nabídku.

16. Jak může ACURAFLEX pomoci s Bolestí Kloubů?

Kapsle Acuraflex obsahují silnou formuli vytvořenou z přírodních ingrediencí, které jsou známé svými protizánětlivými účinky. Přírodní složky obsažené v kapslích Acuraflex efektivně zabírají na akutní a chronickou bolest kostí a kloubů, lubrikují klouby a regenerují chrupavku. Tímto způsobem produkt zpomaluje degeneraci chrupavky a zbavuje zánětů a bolestí kloubů, snižuje symptomy způsobené vymknutím, obnovuje a zlepšuje mobility kloubů, zvyšuje elasticitu pojivé tkáně kolem kloubů, přináší dlouhotrvající úlevu a má protizánětlivé účinky.

Krém Acuraflex se rychle vstřebává a krátkodobě uvolňuje od bolesti. Snižuje ostrou bolest typickou u akutních zranění, například vymknutí, otoky a během výdechu, dále účině působí na chronickou bolest. Zcela přírodní cestou poskytuje okamžitou pomoc od kondicí jakými jsou ischias, artritida, revmatismus, bolest kolen, revmatoidní artritida, osteoporóza, bolest nohou, osteoartritida nebo běžné bolesti kostí a kloubů.

Přečtěte si více o kapslích a krému Acuraflex.

17. Jak může ACURAFLEX pomoci s bolestí kostí?

Kapsle Acuraflex jsou přírodním protizánětlivým doplňkem stravy, který při dlouhodobém používání zvyšuje mobilitu kloubů a kostí a zároveň snižuje svalové křeče. Efektivní formule kapslí Acuraflex je založena na řadě vědeckých studií, které potvrzují účinnost a bezpečnost výtažků z rostlin, vitamínů, antioxidantů a dalších přírodních složek. Acuraflex obsahuje pouze ingredience nejvyšší kvality, přírodní výtažky, vitamíny a antioxidanty, například kurkumin, indiský kadidlovník, piperin (extrakt z česného pepře), Glukosamin, chondroitin sulfát, magnézium, vápník a vitamíny B6, B1 a D3. Kapsle Acuraflex přirozeně snižují záněty, otoky, akutní a chronickou bolest kostí a kloubů, revitalizuje svaly, vazy, šlachy, kosti a účinně působí na ischias a artritidu. Kapsle Acuraflex jsou 100% přírodní a účinné.

Krém Acuraflex uvolňuje svaly, revitalizuje pokožku a svaly a rychle snižuje pocit “unavených nohou”. Kapsle i krém fungují preventivně.

Doporučujeme užívat kapsle a krém Acuraflex zároveň. Kapsle mají dlouhotrvající účinky na symptomy uvnitř těla, krém pomáhá externě na zanícenou a bolestivou oblast těla.

Podívejte se na naši speciální nabídku.

18. Jak může ACURAFLEX pomoci na Svalové Křeče?

Kapsle Acuraflex jsou přírodním protizánětlivým doplňkem stravy, který při dlouhodobém používání zvyšuje mobilitu kloubů a kostí a zároveň snižuje svalové křeče. Efektivní formule kapslí Acuraflex je založena na řadě vědeckých studií, které potvrzují účinnost a bezpečnost výtažků z rostlin, vitamínů, antioxidantů a dalších přírodních složek. Acuraflex obsahuje pouze ingredience nejvyšší kvality, přírodní výtažky, vitamíny a antioxidanty, například kurkumin, indiský kadidlovník, piperin (extrakt z česného pepře), Glukosamin, chondroitin sulfát, magnézium, vápník a vitamíny B6, B1 a D3. Kapsle Acuraflex přirozeně snižují záněty, otoky, akutní a chronickou bolest kostí a kloubů, revitalizuje svaly, vazy, šlachy, kosti a účinně působí na ischias a artritidu. Kapsle Acuraflex jsou 100% přírodní a účinné.

Krém Acuraflex uvolňuje svaly, revitalizuje pokožku a svaly a rychle snižuje pocit “unavených nohou”. Kapsle i krém fungují preventivně.

Doporučujeme užívat kapsle a krém Acuraflex zároveň. Kapsle mají dlouhotrvající účinky na symptomy uvnitř těla, krém pomáhá externě na zanícenou a bolestivou oblast těla.

Podívejte se na naši speciální nabídku.

19. Informace o Dopravě, Poštovné a Doprava Zdarma.

Doprava je zdarma u objednávek nad 1400 Kč. Pokud je celková cena vaší objednávky nižší než 1400 Kč, bude vám účtován poplatek za poštovné ve výši 109 Kč. Nejsou účtovány žádné skryté poplatky.

Objednávky doručuje náš partner – kurýrní služba GLS. Pokud je produkt objednán před 12:00, bude váš balíček odeslán v ten samý den, v výjimkou víkendů a státních svátků. Dodání balíčku trvá v rozmezí od 2 do 3 pracovních dnů, ode dne odeslání. Pokud balíček neobdržíte do 4 pracovních dnů, neváhejte nás kontaktovat. Kurýr vás bude před dodáním kontaktovat, v případě vaší nepřítomnosti na adrese dodání se tímto způsobem domluví náhradní termín dodání. Při zadávání objednávky doporučujeme poskytnout adresu, na které se budete vyskytovat v průběhu následujících 2-4 pracovních dnů, v dopoledních hodinách. Pokud bude balíček doručován na místo vašeho pracoviště, uveďte adresu včetně názvu firmy nebo instituce. Balíčky jsou baleny diskrétně.

Při objednávce produktů z naší oficiální stránky garantujeme expresní dodání, nejnižší cenu a naprostou diskrétnost.

Objednání produktů Acuraflex je jednoduché a rychlé, nákup i platba jsou diskrétní a 100% bezpečné.

Svou objednávku na Acuraflex můžete zadat následujícími způsoby:

1) Objednáním z těchto stránek. Klikněte sem a zadejte objednávku využitím našeho Objednávkového formuláře (zvolte produkt, množství, klikněte na další a vyplňte své osobní údaj, zvolte platební metodu. Objednávku potvrdíte kliknutím na Odeslat).

2) Objednání emailem na adrese: info@acuraflex.cz. Ve zprávě prosím uveďte osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, PSČ, město), včetně informace, který produkt si chcete objednat a v jakém množství. Po odeslání emailu s vaší objednávkou obdržíte žádost na platbu využitím systému PayPal. Vaše objednávka bude odeslána po přijetí platby.


Veškeré vaše osobní informace jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony a vyhláškami o ochraně osobních údajů, s důrazem na zachování bezpečnosti a anonymity vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje nebudou sdíleny ani zpřístupněny třetím stranám.

20. Jednoduchá objednávka, Diskrétní nákup a Bezpečná platba.

Objednávání produktů Acuraflex je jednoduché a rychlé, nákup je diskrétní a platba 100% bezpečná.

Svou objednávku na Acuraflex můžete zadat následujícími způsoby:

1) Objednáním z těchto stránek. Klikněte sem a zadejte objednávku využitím našeho Objednávkového formuláře (zvolte produkt, množství, klikněte na další a vyplňte své osobní údaj, zvolte platební metodu. Objednávku potvrdíte kliknutím na Odeslat).

2) Objednání emailem na adrese: info@acuraflex.cz. Ve zprávě prosím uveďte prosím uveďte následující osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, PSČ, město), včetně informace, který produkt si chcete objednat a v jakém množství. Po odeslání emailu s vaší objednávkou obdržíte žádost na platbu využitím systému PayPal. Vaše objednávka bude odeslána po přijetí platby.

Před dodáním vás bude kontaktovat kurýr, a pokud se zrovna nenacházíte na adrese dodání, je možné domluvit náhradní termín nebo lokalitu. Při zadávání objednávky doporučujeme zadat adresu na které se budete nacházet během následujících 2-4 pracovních dnů, v dopoledních hodinách. Pokud si necháte objednávku dodat do místa pracoviště, je nutné kromě adresy zadat také jméno firmy nebo instituce. Balíčky jsou baleny diskrétně.


100% bezpečná platba.

Poskytujeme platební metody v souladu se standardy PCI.

1.  Bezpečná platba vaší Debetní nebo Kreditní kartou (Visa, Mastercard, Maestro, Diners, American Express, Discover…) v souladu s PCI standardy. Podmínky pro platby kreditními kartami online vyžadují zajištění bezpečné online transakce s ochranou proti krádeži identity. Čísla vašich debetních/kreditních karet NIKDY neukládáme.

 

2. Platba službou PayPal; kreditní kartou můžete se službou PayPal platit i bez PayPal účtu.

3. Bankovní převod; Platba předem (faktura) – platba převodem nebo využitím internetového bankovnictví.


Se všemi osobními údaji je nakládáno v souladu s příslušnými zákony a vyhláškami, a to s nejvyšším důrazem na ochranu vašeho soukromí a anonymity. Vaše osobní údaje jsou uchovávány v tajnosti a nejsou zpřístupňovány žádné třetí straně. Čísla vašich debetních/kreditních karet NEUKLÁDÁME.

21. Jsou balíčky zasílány diskrétně?

Diskrétnost našich zákazníků je pro nás důležitá, proto jsou balíčky odesílány bez loga a nálepky indikující jeho obsah. Kurýr služby GLS nemá žádné informace o obsahu balíčku. Můžete si být jisti, že kromě vás, o jeho obsahu nebude nikdo nic vědět.

22. Jak si můžu Produkty objednat pokud nežiju v Česku?

Pokud si chcete zakoupit naše produkty, ale nežijete na území Polska, můžete tak učinit z mezinárodních internetových stránek na adrese www.acuraflex.com. Možností je nám zaslat vaše kontaktní údaje pro dodání na email: info@acuraflex.cz, naše produkty vám zašleme, ať již jste kdekoliv.

Secure Payment

JEDNODUCHÁ OBJEDNÁVKA & BEZPEČNÁ PLATBA

Jednoduchá objednávka, diskrétní nákup a bezpečná platba. 〉 Vice...

delivery

BEZPLATNÉ A DISKRÉTNÍ DODÁNÍ

Doprava je zdarma u objednávek nad 1400 Kč. Všechny produkty jsou zabaleny diskrétně. 〉 Vice...

Acuraflex natural

Acuraflex

KRÉM A KAPSLE

Acuraflex natural
Acuraflex

KRÉM A KAPSLE