OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@acuraflex.cz

Přírodní a efektivní řešení problémů s klouby, svaly, artritidou a ischiasem

ACURAFLEX jsou nejúčinnější a nejsilnější produkty v podobě krému a kapslí vyrobené z přírodních složek, obsahující protizánětlivé vlastnosti určené k léčbě artritidy a ischiasu, ale také na bolesti kloubů a svalů.

ARTRITIDA – Příčiny, Symptomy, Léčba

Artritida je název skupiny zánětlivých onemocnění kloubů, které vedou ke ztrátě kloubní chrupavky. Artritida není jediným onemocněním, jedná se o soubor až 100 různých stavů, které způsobují bolest a omezují vás v pohybu. Čím častěji se bolest objevuje, tím je pravděpodobnější, že příčinou je osteoartritida a revmatoidní artritida.

Příčiny artritidy

Příčiny artritidy zůstávají neznámé, avšak povětšinou jsou spojovány s genetickými predispozicemi a virovými nebo bakteriálními infekcemi. Vyvíjí se postupně a progresivně. Nejčastěji se vyskytuje u osob pokročilého věku, ale z důvodu “sedavého” životního stylu se může objevit také u mladších osob a osob středního věku. Artritida se více objevuje u žen, než mužů.

Symptomy artritidy jsou:

 • Vyčerpání,
 • Ranní ztuhlost,
 • Opuchnutí,
 • Teplo a bolest v kloubech,
 • Deformace kloubů,
 • Vznik podkožních uzlíků nebo hrbolků,
 • Akumulace vody v oblasti kolene.

Léčba artritidy

Léčba revmatických onemocnění, včetně artritidy, se většinou zaměřuje na zbavení bolesti a zánětu, předejití dalšímu poškození vazů v kloubních aparátech, a vylepšení kvality pohyblivosti kloubů a celkové mobility. Pro léčbu artritidy lékaři většinou předepisují léky, jako jsou kortikosteroidy. Ve většině případů je léčba účinná na snížení zánětu a celkovém zpomalení poškození klubů. Nicméně, léčba kortikosteroidy je pouze krátkodobá a v rámci dlouhodobé léčby ztrácí účinnost. Dalším negativní stránkou jsou vážné vedlejší účinky, které léčba kortikosteroidy doprovází. Z důvodu vážnosti těchto vedlejších účinků při dlouhodobém užívání se stále více pacientů přiklání k doplňkům Acuraflex – kombinaci přírodního krému a kapslí.

REVMATOIDNÍ ARTRITIDA – Příčiny, Symptomy, Léčba

Revmatoidní artritida je chronické zánětlivé onemocnění, které může kromě kloubů, chrupavky a kostí negativně ovlivnit také pokožku, plíce, oči, srdce a krevní cévy. Počátkem procesu je synovie, membrána, která podporuje kosti a dodává živiny chrupavce, eventuelně se u ní a kostí však může vyskytnout postupná deformace. U progresivní revmatoidní artritidy je deformace chrupavky urychlena tekutinami a zánětlivými buňkami, které se hromadí v synovii a tvoří panus (silné tkáň synovia). Panus produkuje více enzymů, které následně ničí chrupavku, zhoršují stav postižené oblasti a lákají další zánětlivé buňky. Celý tento proces vede k opakujícímu se zánětu.

Příčiny revmatoidní artritidy:

 • Autoimunitní onemocnění,
 • Genetický faktor,
 • Virová a bakteriální infekce,
 • Jiné příčiny.

Symptomy revmatoidní artritidy:

 • Teplé a oteklé klouby,
 • Ráno a po delší aktivitě se objevuje výrazná ztuhlost,
 • Únava, zvýšená tělesná teplota a nekontrolovatelná ztráta na váze.

Revmatoidní artritida v raném stádiu většinou působí na menší klouby, zejména v prstech a nohou. S postupem tohoto onemocnění se symptomy rozšiřují do dalších kloubů, kolen, kotníků, loktů, kyčlí a ramen. Ve většině případů se symptomy objevují v kloubních aparátech na obou stranách těla. Zhruba 40 procent pacientů s revmatoidní artritidou trpí symptomy také v dalších částech těla. Revmatoidní artritida je onemocnění, které může postihnout další struktury, jakými jsou pokožka, plíce, srdce, ledviny, slinné žlázy, nervové tkáně. Náznaky a symptomy revmatoidní artritidy se různí v intenzitě a mohou se projevovat sporadicky a po nějaké době opět zmizet. S časem může revmatoidní artritida způsobit deformaci a vykloubit kloubní aparáty.

Léčba revmatoidní artritidy:

Na revmatoidní artritidu neexistuje lék. Existují však farmaceutické nebo přírodní přípravky, které pomáhají ulevit od symptomů, omezit šíření nemoci a působit jako prevence. Jak doktoři, tak pacienti, se přiklánějí ke kombinaci farmaceutické a přírodní medicíny, užívané zároveň. Farmaceutika jsou většinou předepisována krátkodobě, důvodem jsou časté vedlejší účinky, které mohou být při dlouhodobém užívání pro tělo škodlivé. Oproti tomu přírodní doplňky, jako jsou kapsle a krém Acuraflex, je možné používat dlouhodobě nebo kombinovaně, bez hrozby vedlejších účinků.

Lékaři předepisují farmakoterapii v závislosti na stádiu nemoci, vážnosti symptomů, vyžadovaném času léčby (krátkodobá nebo dlouhodobá), nebo dle již předepsaných léků pacienta a možnosti jejich kombinace s léky na revmatoidní artritidu.

V závislosti na stádiu a vážnosti symptomů mohou lékaři předepsat následující léčiva:

 • Nesteroidní protizánětlivé léky na snížení bolesti a zánětu (mezi časté vedlejší účinky patří pískání v uších, podráždění žaludku, další žaludeční problémy, ve vážných případech problémy se srdcem, játry a poškození ledvin),

 • Steroidy, kortikosteroidní léky – snižují zánět, bolest a zpomalují poškození kloubů (mezi časté vedlejší účinky může patřit ředění kostí, přibývání na váze, a dokonce diabetes),

 • Antirevmatika, která modifikují kondici a mohou zpomalit postup revmatoidní artritidy, zachránit klouby a další trvalé poškození tkáně (nejčastější vedlejší účinky se různí, ale mohou obsahovat poškození jater, potlačení kostní dřeně a vážnou plicní infekci).

Doktoři předepisují přírodní medicínu, jakou je Acuraflex, pro mírné symptomy nebo počáteční stádium revmatoidní artritidy nebo v případech středních a těžkých případů jako doplněk k pravidelné farmaceutické terapii. V závislosti na stádiu nemoci a vážnosti symptomů, a pokud je to možné, je dobré zvážit užívání pouze přírodní medicíny, která je prospěšná organismu a má celou řadu pozitivních účinků na všechny orgány a části těla. > Přečtěte si více o účincích a přírodním složení Acuraflex.

Jak může Acuraflex pomoci s Revmatoidní artritidou?

Kapsle Acuraflex obsahují Glukosamin sulfát a Chondroitin sulfát, obě látky snižují postup revmatoidní artritidy a přispívají ke zpomalení ztráty chrupavky a zhoršování jejího stavu. Užívání Chondroitin sulfátu zvyšuje pohyblivost degenerovaných kloubů, ulevuje od bolesti a snižuje potřebu užívání nesteroidních a protizánětlivých léků. Kurkumin zabírá na zánětlivé procesy v těle, snižuje nebo zcela eliminuje symptomy jako je ranní ztuhlost, prodlužuje období pohyblivosti, a snižuje otok kloubů. Produkty Acuraflex nemají žádné vedlejší účinky a mohou být použity v kombinaci s jakýmikoliv léky.

Krém Acuraflex působí protizánětlivě a rychle ulevuje od bolesti. Jednoduše se vstřebává do pokožky a jeho pečlivý výběr složek s protizánětlivými a vyživujícími vlastnostmi přináší okamžitou úlevu. Krém Acuraflex má mnoho kvalitních, účinných a bezpečných ingrediencí mezi které patří éterické oleje a výtažky z kurkuminu, aloe vera, kafru, eukalyptu, zázvoru, pepře, mentholu, libavky, mandle, jojoby, brukve, akácie a vitamínu E.

Krém Acuraflex je v současné době jediným výrobkem na trhu, jehož formule obsahuje takto vysokou koncentraci přírodních aktivních látek.

OSTEOARTRÓZA – Příčiny, Symptomy, Léčba

Do kategorie Osteoartrózy patří téměř polovina druhů artritidy. Toto onemocnění je charakteristické deformací chrupavek kloubů. Dále může být toto onemocnění nazýváno degenerativní artritidou, degenerativní onemocnění kloubů nebo artritida. Mezi osteoartrózou nejčastěji postižené části těla patří prsty, páteř, kyčle, kolena a chodidla. Ve většině případů postihuje jedince ve středním nebo pokročilém věku. Vyskytuje se více u žen, než mužů.

Příčiny osteoartrózy:

 • Stárnutí,
 • Obezita,
 • Sportovní a jiná zranění,
 • Genetický faktor.

Symptomy osteoartrózy:

 • Otoky a ztuhlost kloubů, zejména po fyzické aktivitě,
 • Bolest v kloubech při pohybu,
 • Kostní hrbolky ve středu nebo na konci kloubů prstů,
 • Ztráta flexibility v kloubech,
 • Znovu se objevující akutní bolest při častém používání kloubů.

Léčba osteoartrózy:

Pro osteoartrózu neexistuje lék. Existují však farmaceutické nebo přírodní přípravky, které pomáhají ulevit od symptomů, omezit šíření nemoci a působit jako prevence. Jak doktoři, tak pacienti, se přiklánějí ke kombinaci farmaceutické a přírodní medicíny, užívané současně. Farmaceutika jsou většinou předepisována krátkodobě, důvodem jsou časté vedlejší účinky, které mohou být při dlouhodobém užívání pro tělo škodlivé. Oproti tomu přírodní doplňky je možné používat dlouhodobě nebo kombinovaně, bez hrozby vedlejších účinků.

Lékaři předepisují farmakoterapii v závislosti na stádiu nemoci, vážnosti symptomů, vyžadovaném času léčby (krátkodobá nebo dlouhodobá), nebo dle již předepsaných léků pacienta a možnosti jejich kombinace s léky na osteoartrózu.

V závislosti na stádiu a vážnosti symptomů mohou lékaři předepsat následující léčiva a terapie:

 • Protizánětlivé léky na předpis (mohou negativně ovlivnit játra, žaludek, ledviny),
 • Injekčně podávaný kortizol (rychle uleví od bolesti, v případě častého užívání se mohou projevit vedlejší účinky),
 • Snížení tlaku na klouby využitím pomůcek, jako jsou berle a hole.
 • Operativní zákroky.

Doktoři předepisují přírodní medicínu, jakou je Acuraflex, pro mírné symptomy nebo počáteční stádium osteoartrózy nebo v případech středních a těžkých případů jako doplněk k pravidelné farmaceutické terapii. V závislosti na stádiu, kondici a vážnosti symptomů, a pokud je to možné, je dobré zvážit užívání pouze přírodní medicíny, která je prospěšná organismu a má celou řadu pozitivních účinků na všechny orgány a části těla. > Přečtěte si více o účincích a přírodním složení Acuraflex.

Jak může Acuraflex pomoci s Osteoartrózou?

Kombinace ingrediencí kapslí a krému Acuraflex mají analgetické účinky, které zcela zbavují bolesti, snižují otok v kloubech, odstraňují nebo snižují ranní ztuhlost a odstraňují pocit slabosti v nohou. Mimojiné zvyšují flexibilitu během prvního měsíce používání, posilují klouby a šlachy o 45% a působí na oblast poškozenou osteoartrózou během prvních dvou týdnů používání. Glukosamin sulfát a Chondroitin sulfát obsažený v kapslích snižuje postup osteoartrózy zpomalením procesu opotřebování chrupavky, zatímco kurkumin (kurkuma) zpomaluje zánětlivé procesy v těle. Nemají žádné vedlejší účinky a mohou být používány v kombinaci s jakýmikoliv léky.

ISCHIAS – Příčiny, Symptomy, Léčba

Ischias je termín, který popisuje bolestivou kondici způsobenou tlakem na kořen nervu, vycházející z míchy – sedací nerv (nervus ischiadicus). Pokud pacient trpí na ischias, pocítí palčivou bolest, která směřuje z dolní části zad do hýždí až ke stehnům, a dále může být rozšířena skrze dolní končetinu až do chodidla. Sedací nerv je vůbec nejdelší a nejsilnější nerv. Celý je tvořen pěti malými nervy, které vycházejí z lumbosakrální páteře a vedou podél nohou, kde se rozdělují na další malé nervy spojující oblast kolen, končetin, chodidel a prstů.

ISCHIAS

Příčiny ischias:

Ischias sám o sobě není lékařskou diagnózou – jedná se o symptom zdravotní kondice. Ischias se většinou spouští u pacientů s problémy dolní části zad.

Nejčastější příčiny ischiasu jsou:

 • Výhřez meziobratlové ploténky – výčnělek a výhřez ploténky. Ischias je nejčastěji způsobován výhřezem meziobratlové ploténky.

 • Degenerativní onemocnění ploténky – jako následek mikrotraumatu nebo přetížení těla. Tomuto fenoménu nelze zabránit, nicméně správnou životosprávou mohou být degenerativní změny zpomaleny.

 • Spondylóza – čelní posun předního obratle ke spodnímu, nejčastěji se vyskytující mezi 4. a 5. úrovní bederných obratlů, 5. úrovně bederní páteře a 1. sakrálního obratle. Může způsobit těžkou bolest.

 • Stenóza páteřního kanálu – degenerativní onemocnění míchy jejímž výsledkem je zúžení páteřního kanálu, kterým vedou kořeny a nervy. Symptomy stenózy páteřního kanálu se objevují z důvodu degenerované ploténky a tlaku na kořen nervu. Nejčastějšími symptomy je bolest v dolních končetinách, deformace nohy, ztráta citu v chodidlech, ztráta kontroly nad vylučováním, slabost v nohou a bolest zad.

Symptomy Ischias:

Naneštěstí se jedná o syndrom doprovázený častou a těžkou bolestí. V případě nejhorších symptomů je pro pacienty velmi složité najít pozici, jež by nezpůsobovala těžkou bolest, téměř každý pohyb je bolestivý. Bolest se projevuje během sezení, ležení, stání a chůze.

Mezi nejčastější symptomy patří:

 • Bolest, která má rozsah od mírné, iritující, palčivé až po téměř paralyzující,
 • Ostrá bolest v dolní části zad vystřelující do nohou (většinou bolest vystřeluje pouze do jedné nohy),
 • Palčivý pocit po celé délce nohy,
 • Ztuhlost nohy nebo omezená kontrola nad jejím pohybem,
 • Omezená pohyblivost chodidel,
 • Zvýšený pocit bolesti během sezení.

Léčba Ischiasu:

Na ischias neexistuje lék. Existují však farmaceutické nebo přírodní přípravky, které pomáhají ulevit od symptomů, omezit šíření nemoci a působit jako prevence. Jak doktoři, tak pacienti, se přiklánějí ke kombinaci farmaceutické a přírodní medicíny, užívané zároveň. Farmaceutika jsou většinou předepisována krátkodobě, důvodem jsou časté vedlejší účinky, které mohou být při dlouhodobém užívání pro tělo škodlivé. Oproti tomu přírodní doplňky je možné používat dlouhodobě nebo kombinovaně, bez hrozby vedlejších účinků.

Lékaři předepisují farmakoterapii v závislosti na stádiu nemoci, vážnosti symptomů, vyžadovaném času léčby (krátkodobá nebo dlouhodobá), nebo dle již předepsaných léků pacienta a možnosti jejich kombinace s léky na bolest.

V závislosti na stádiu a vážnosti symptomů mohou lékaři předepsat následující léčiva a terapie:

 • Léčba analgetiky a protizánětlivými léky nebo léky na svalové křeče (mezi vedlejší účinky těchto léků patří negativní vliv na játra, žaludek, ledviny),
 • Epidurální injekce za účelem snížení zánětu,
 • Přírodní léky, jako jsou kapsle a krém Acuraflex,
 • Horké a studené obklady,
 • Naprostá nehybnost v akutních stádiích nemoci,
 • Cvičení, protahování; aktivita a fyzická terapie.

Doktoři předepisují přírodní medicínu, jakou je Acuraflex, pro mírné symptomy nebo počáteční stádium ischiasu nebo v případech středních a těžkých případů jako doplněk k pravidelné farmaceutické terapii. V závislosti na stádiu nemoci a vážnosti symptomů, a pokud je to možné, je dobré zvážit užívání pouze přírodní medicíny, která je prospěšná organismu a má celou řadu pozitivních účinků na všechny orgány a části těla. > Přečtěte si více o účincích a přírodním složení Acuraflex.

Jak může Acuraflex pomoci při Ischias?

Kapsle Acuraflex obsahují výtažek z kurkuminu, který je znám svými protizánětlivými účinky, jež jsou srovnatelné s protizánětlivými léky na předpis a bez předpisu. Dále obsahují výtažek ze zázvoru a výtažek tymiánu víceletého, další složky s protizánětlivými účinky. Obsahují také vápník, hořčík, vitamíny B1 a B6, složky důležité pro správné fungování nervové a svalové soustavy.

Krém Acuraflex obsahuje vysoce kvalitní éterické oleje, vitamin E, aloe vera, kajenský pepř a mátu, jejichž analgetické vlastnosti poskytují okamžitou úlevu při aplikaci na postižené místo a zároveň vyživují pokožku. Dále obsahuje přírodní složky jakými jsou kurkumin, zázvor, aloe very a další protizánětlivé látky. Jak kapsle, tak krém nezpůsobují žádné vedlejší účinky a mohou být kombinovány s jakýmikoliv léky. V současné době je krém Acuraflex jediným produktem na trhu s takto vysokou koncentrací aktivních přírodních ingrediencí > Podívejte se na naše ceny a objednejte si vlastní krém a kapsle tady.

Secure Payment

JEDNODUCHÁ OBJEDNÁVKA & BEZPEČNÁ PLATBA

Jednoduchá objednávka, diskrétní nákup a bezpečná platba. 〉 Vice...

delivery

BEZPLATNÉ A DISKRÉTNÍ DODÁNÍ

Doprava je zdarma u objednávek nad 1400 Kč. Všechny produkty jsou zabaleny diskrétně. 〉 Vice...

Acuraflex natural

Acuraflex

KRÉM A KAPSLE

Acuraflex natural
Acuraflex

KRÉM A KAPSLE